تبلیغات
دانلود جدید ترین موزیک ها و نرم افزارها و غیره... - برنامه بهبود دهنده کارایی ویندوز CachemanXP 1.7.0.

سه شنبه 31 اردیبهشت 1387 - 04:05 ق.ظ


CachemanXP یک برنامه بهبود دهنده کارایی ویندوز است.این برنامه به گونه ای طراحی شده است که سرعت و پایداری کامپیوتر شما را از طریق به حد کمال رساندن فعالیت کش ها (optimizing caches) و بهبود بخشیدن RAM به حداکثر برساند. Optimization یک کلیکی این برنامه را به برنامه ای مناسب برای کاربران نوآموز و متوسط تبدیل کرده است.اما همچنان این برنامه آنقدر توانمند و فعال است که حتی برای کاربران حرفه ای نیز کافی می باشد. CachemanXP از تنظیمات سیستم شما نسخه ی پشتیبان(Backups) تهیه می کند و بدین وسیله به شما این اطمینان را می دهد که فقط با یک کلیک همه چیز را به حالت اول برگردانید.این برنامه به Windows XP/XP64 یا Windows 2000/2003 برای فعالیت احتیاج دارد, از حداقل منابع استفاده می کند و عملا استفاده چندانی از CPU نمی کند. فایل راهنمای Cacheman XP شامل تصاویری از برنامه در حال استفاده می باشد که شما را برای استفاده از برنامه راهنمایی می کند.
بر خلاف دیگر برنامه های بهبود دهنده سیستم (Tune up Utilities),این برنامه مانند یک خدمتکار برای سیستم فعالیت میکند.از حداقل منابع استفاده می کند و ویندوز را با سخت افزار شما هماهنگ می کند.
CachemanXP از تنظیمات رایانه ی شما نسخه ی backup تهیه میکند.(پس شما در هر لحظه می توانید تنظیمات را به حالت اول برگردانید.)
قابلیت Auto-Optimize این برنامه سیستم شما را مورد آزمایش قرار خواهد داد و آن را در جهت بهترین توانایی های سیستم تغییر می دهد.(فقط با فشار دادن یک دکمه!)در تفاوت با نشخه ی 1.60 , نسخه ی جدید این برنامه توانایی تغییر دادن کش های DNS را برای بهبود بخشیدن کارایی شبکه و اینترنت دارا شده است.

این هم نمونه ای از خدمات CachemanXP برای شما:

  • اکثر کاربران ویندوز پیام های به روز رسانی خودکار(Automatic Updates dialog) را می شناسند و از انها متنفرند.در حالی که شما مشغول کار یا تفریح با سیستم خود هستید ویندوز این پیام ها را برای شما نمایش می دهد.از اونجایی که شما می خواهید کارتان را ادمه بدید روی دکمه ی Restart later کلیک می کنید.اما ویندوز دست از سر شما بر نمی دارد.پیام هر 5 دقیقه یک بار نمایش داده می شود.مهم نیست شما جه کار می کنید.وضعیت حتی بدتر هم می شود و جعبه محتوی پیام بر روی همه ی برنامه های دیگر ظاهر می شود و باقی می ماند,حتی در بعضی موارد بر روی فیلمی که دارید تماشا می کنید!

  • اما اگر شما از برنامه یCachemanXP برای بهبودی سیستم خود استفاده کنید,به راحتی می توانید از این پیام ها جلوگیری کنید و کامپیوتر خود را بعد از پایان کار restart کنید.
• این توانایی برنامه به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چه وقت می خواهید سیستم خود را restart کنید اما به روز رسانی ها(updates)همچنان نصب خواهند شد.

فقط با دو کلیک در CachemanXP شما می توانید از این پیام ها برای همیشه خلاص شوید:
1. به Tweaks tab بروید.
2. و جعبه ی Don't show Automatic Updates restart dialog را علامت بزنید.

توانایی های جدید در نشخه ی 1.60 نسبت به نسخه های قبلی:

  • پشتیبانی برای پردازنده های Intel Quad-Core و AMD Phenom
  • سازگاری با WindowsXP Service Pack 3
  • بهبود بخشیدن کارایی شبکه و اینترنت از طریق تغییرات کوچکی در تنظیماتAuto-Optimize.DNS Cache
  • تنظیمات Cache اضافی و جدید
  • تعدادی فعالیت های مدیریتی(Process Management functions)جدید
• تنظیم اررهای(Errors) جزئیدانلود با حجم ۱.۴ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com


ارسال شده در

[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[حمید زبل82 | لینک ]
نوشته های پیشین ...