تبلیغات
دانلود جدید ترین موزیک ها و نرم افزارها و غیره... - دانلود فیلم ماجرای دانشگاه زنجان

پنجشنبه 13 تیر 1387 - 03:07 ق.ظ


دانلود فیلم ماجرای دانشگاه زنجان
قضیه ش این بوده معاون دانشجویی دانشگاه زنجان توی این دانشگاه قصد تعرض به یه دختر دانشجو رو داشته که تو این فیلم نشون میده که سر بزنگاه چند تا از پسرهای دانشگاه میریزن تو اتاق این آقای مددی و ...
برید به ادامه مطلب >>>

حسن مددی دانشگاه زنجان استاد ادبیات کلیپ تعرض دانشجو تحصن zanjan university fight

دانلود فیلم ماجرای دانشگاه زنجان
قضیه ش این بوده معاون دانشجویی دانشگاه زنجان توی این دانشگاه قصد تعرض به یه دختر دانشجو رو داشته که تو این فیلم نشون میده که سر بزنگاه چند تا از پسرهای دانشگاه میریزن تو اتاق این آقای مددی و ...

لینک داونلود مستقیم
توجه: پهنای باند لینک بالا تموم شده و تا ساعت ۴ بعد از ظهر که ریست بشه نمیشه ازش دانلود کرد.
برای دانلود از لینک پایین استفاده کنین.
اگه تو دانلود کردن مشکلی دارین اینجا رو ببینین: راهنمای دانلود از سایت 4shared

لینک دانلود غیر مستقیم

یا از لینک زیر استفاده کنید:

لینک دوم دانلود غیر مستقیم (Go To Page از یک سایت فارسی)

========================

گزارش این خبر از سایت ۷ تیر

به گزارش هفت تیر ۷tir.com:

خبر موثق دریافتی از دانشگاه زنجان حاکیست از شب گذشته به دنبال متهم شدن یکی از معاونان این دانشگاه به تصمیم به برقراری ارتباط نامشروع اجباری با یکی ازدانشجویان دانشگاه، این دانشگاه در التهابی بی سابقه به سر می برد.
"دکتر حسن مددی، عکس بالا، از اساتید گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، پس از آنکه یکی از دانشجویان دختر دانشگاه زنجان به کمیته انضباطی احضار شده بود، او را تحت فشار قرار داده بود تا به خواسته های بی شرمانه وی تن دهد. ساعت هفت بعد از ظهر روز گذشته این دانشجوی دختر در حالی که یک ضبط صوت نیز با خود به همراه داشت، با دکتر مددی معاون دانشجویی در دفتر وی قرار گذاشت و هنگامی که معاون دانشگاه برای انجام این عمل ننگ آور در حال درآوردن پیراهنش بود، دانشجویان به دفتر وی یورش برده و ضمن جلوگیری از این عمل شرم آور از این اقدام فیلمبردای و پس از آن اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند. به دنبال افشای این مساله و تهدیدات معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان شب گذشته تجمع کرده و خواستار استعفای دکتر مددی معاونت دانشجویی، و دکتر نداف، رئیس دانشگاه زنجان شدند. مددی پیش از این نیز از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ ریاست دانشکده ادبیات دانشگاه زنجان را بر عهده داشته است".
خبر دریافتی حاکیست که امروز رییس دانشگاه توسط دانشجویان مضروب شده و دانشجویان طی شب گذشته اقدام به شکستن شیشه های دانشگاه کرده اند. دانشجویان همچنین از کارمندان دانشگاه خواسته اند محل کار خود را ترک کنند و احتمال این که خسارت وارده به دانشگاه طی ساعات آینده گسترش یابد، بالاست. امتحانات کلا لغو و دانشگاه عملا تعطیل شده است. در عین حال یک منبع خبری دیگر اعلام کرد که انتشار این خبر با توجه به سوابق دکتر مددی، همه را متحیر کرده است. خبر دیگری حاکیست فیلم تهیه شده توسط دانشجویان از طریق بلوتوث در حال انتشار می باشد گفتنی است دانشگاه زنجان به عنوان قدیمی ترین مرکز آموزش عالی استان زنجان در کیلومتر شش جاده زنجان به تبریز واقع شده است و انجمن اسلامی این دانشگاه که چند روز قبل به طور غیرمنتظره ای لغو مجوز شد، فعالترین تشکل مستقل دانشجویی استان می باشد. مجوز این انجمن پس از دعوت به سخنرانی از وزیر کشور دولت اصلاحات، موسوی لاری، لغو شده است.


دفتر تحکیم وحدت بزرگ ترین تشکل دانشجویی در همین رابطه بیانیه شدید الحنی صادر کرده است و خواستار استعفای وزیر علوم شده است . دفتر تحکیم وحود در بیانیه خود علاوه بر این حادثه به موارد مشابه در دانشگاه سهند تبریز و دانشگاه کرمانشاه که دانشجویان دختر توسط حراست و یکی از مسئولان دانشگاه مورد هتک حرمت قرار گرفته اند اشاره کرده است . دانشجویان این موارد را کارنامه افرادی دانسته اند که به نام دفاع از ارزش ها با فعالیت تشکلهای دانشجویی مخالفت می کنند و اقدام به انحلال این تشکل ها می کنند .

دو هزار دانشجو دانشگاه زنجان بعد از این ماجرا در سالن اجتماعات دانشگاه تحصن کردند و خواستار برکنار رئیس دانشگاه شدند.

وزیر علوم :دانشجویان کار غیر شرعی کرده اند . جرم دکتر مددی ثابت نشده است.
سایت ۷ تیر دات کام:
سرانجام وزیر علوم روز گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت به اظهارنظر درباره وقایع این هفته دانشگاه زنجان پرداخت. محمدمهدی زاهدی، که ترجیح داده بود طی روزهای گذشته در این باره سکوت کند، با ایراد شبهاتی که طی روزهای پیش از جانب برخی جریان های تندرو اصولگرا مطرح شده بود، در جمع خبرنگاران گفت؛ «... عده یی با اطلاع قبلی از حادثه یی که در شرف وقوع است، به اتاق یکی از معاونان دانشگاه می روند و متاسفانه انعکاس آن را به شیوه غیراخلاقی، در سطح بین المللی مطرح می کنند. من در اینجا قاطعانه عرض می کنم، اگر تخلفی صورت بگیرد، یا گرفته باشد، وزارت علوم بسیار محکم با متخلفان برخورد می کند، به ویژه کسانی که بخواهند در حیطه اخلاقی خلافی انجام دهند.» زاهدی با اعلام اینکه موضوع تخلف معاون دانشجویی دانشگاه زنجان توسط هیات بررسی استادان دانشگاه در دست بررسی است، تاکید کرد؛ «هنوز اتهام مطرح شده ثابت نشده است.» وزیر علوم در حالی از قطعی نبودن مورد اتهامی معاون دانشگاه زنجان سخن گفت که پیشتر با انتقاد از فیلمبرداری و پخش فیلم، آن را غیراخلاقی و غیرشرعی عنوان کرده بود. با این حال وی توضیح بیشتری در این باره نداد که حالا که با وجود فیلم صریح از وقایع دانشگاه زنجان، اتهام مطرح شده را قطعی نمی داند، در صورت موجود نبودن فیلم و صرف مشاهدات دانشجویان، وزارت علوم حاضر به پذیرفتن مسوولیت این رسوایی می شد؟ زاهدی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه با وجود فیلم این وقایع چگونه جرم معاون دانشگاه اثبات نشده است فقط به ذکر این نکته بسنده کرد؛ «همان طور که گفتم فیلمبرداری از این موضوع کاری غیرشرعی و خلاف اخلاق بوده، ضمن آنکه آنچه در فیلم نشان داده شد، فقط دختری بود که به دفتر مراجعه کرده و در آنجا روسری به سر نداشت، اما اینکه متاسفانه عده یی بخواهند با اهداف سیاسی از این تصاویر سوءاستفاده کنند کاری غیرصحیح است.» با این حال زاهدی بدون اشاره به مصادیق سوءاستفاده سیاسی از این قضایا و بدون آنکه بخواهد به سوءاستفاده کنندگان مورد نظر خود اشاره داشته باشد، به انتقاد کلی از برخی جریان هایی پرداخت که با اهداف سیاسی به ناآرامی در دانشگاه های کشور دامن می زنند. وی ادامه داد؛ «من از دانشجویان متعهد و آگاه دانشگاه زنجان تشکر می کنم که به رغم برخی تاخیرات نه تنها اقدام خلاف اخلاق را محکوم کردند، بلکه نسبت به مسائل سیاسی این قبیل مباحث نیز کاملاً هوشیارند. اینها نشان می دهد جوانان ما باید بحث امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه ها را جدی بگیرند.» در حالی که صحبت های روزهای گذشته مقامات وزارت علوم و برخی جریان های تندرو بیشتر به فرافکنی برای فرار از رسوایی دانشگاه زنجان می ماند، جریان های مختلف دانشجویی و جامعه استادان دانشگاه زنجان نیز درباره این ماجرا بیانیه صادر کردند و موضع گرفتند. در بیانیه جمعی از استادان دانشگاه زنجان، با تاکید بر لزوم قضاوت اصولی پس از اثبات اتهام، آمده است؛ «نگرانیم در مسیر امواج هیجانات دانشجویی و گسترش شبهه ها و شایعات، احترام، عزت و روابط سالم علمی، اخلاقی حاکم بر فضای دانشگاه و مابین استاد و دانشجو تهدید یا تحقیر شود.»
بسیج اساتید دانشگاه زنجان نیز، ضمن تشکر از مدافعان ارزش های اخلاقی، از آمیخته شدن ارزش ها با جریانات مبهم سیاسی انتقاد کرده است. از سوی دیگر بسیاری از تشکل ها و گروه های دانشجویی، از جمله نشریات دانشگاه علم و صنعت، انجمن اسلامی علوم پزشکی ایران، شورای صنفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و... بدون اشاره به شبهات فرافکنانه درباره انحراف سیاسی اعتراض ها به هتک حرمت یک دانشجو توسط یکی از مسوولان و مدیران ارشد دانشگاه، به محکوم کردن اصل ماجرا پرداختند. در همین حال دفتر تحکیم وحدت (طیف علامه) نیز روز گذشته با انتشار بیانیه یی به موضع گیری صریح در این باره پرداخت. در بخش هایی از این بیانیه آمده است؛ «رئیس دولت ادعا کرده بود براساس میثاقی مدیران انتخاب می شوند و وزیر علوم مدعی پاسخگو بودن نسبت به اعمال مدیران انتصابی خود بود. آیا به راستی این اقدامات شنیع، مورد تایید آنها است که چنین در برابر آن سکوت کرده اند؟ چگونه است زمانی که یک استاد دانشگاه در کلا س درس به موی دختری اشاره می کند سیاه پوش شدن دانشگاه از سوی حامیان دولت تبلیغ می شود اما اکنون که این منصوب وزیر علوم با سوء استفاده از قدرت و عدم پاسخگویی خود، به دختری تعرض نموده است آقایان سکوت کرده اند ؟


دختر دانشجو زنجانی که حاضر به رابطه نامشروع با معاون دانشگاه نشده بود ، بازداشت شد.

به گزارش سایت 7 تیر 7tir.com
پس از تلاش بعضی سایتهای حامی دولت برای برخورد با دانشجویانی که رسوایی اخلاقی یکی از مدیران انتصابی دولت را افشا کردند و همچنین صحبت های وزیرم علوم که اعلام کرده بود دانشجویان کار غیر شرعی کرده اند و هنوز جرم دکتر مددی اثبات نشده است ، دادستان زنجان نیز افشای فساد اخلاقی معاون دانشگاه را گناه بزرگ دانشجویان دانسته و گفت: "افشای گناه از خود گناه مهمتر است و ما به هر دو جرم رسیدگی خواهیم کرد."

دادستان زنجان همچنین از بازداشت شدن دو دختر دانشجو که حاضر نشده بود به خواسته های شوم معاون دانشگاه تن دهد، خبر داد. دختر دانشجویی که یکی از قربانیان رئیس کمیته انضباطی دانشگاه است که حاضر نشده بود تسلیم نیات شوم وی شود. این در حالیست که مسئولین دانشگاه و استان که خواستار اتمام تحصن دانشجویان دانشگاه زنجان شده بودند، به دانشجویان قول داده بودند که برای دختر دانشجو قربانی این ماجرا مشکلی ایجاد نخواهد شد. و دانشجویان نیز به تحصن پایان دادند .

با وجود اینکه فشارهای این معاون انتصابی بر دختر قربانی باعث شد تا این دختر دانشجو با کمک دیگر دانشجویان، سوءاستفاده این معاون دانشگاه از سمتش را آشکار سازند، دادستان زنجان گفت : "هیچ جامعهای نمیتواند عاری از بزه و خطا باشد و باید التهاب و تشویش روانی را در جامعه کنترل و نباید اجازه این گونه تشنجها را به جامعه داد. اگر بنا باشد این شیوه و روش در جامعه گسترش یابد و هرکس با مطلع شدن از خطای کسی بخواهد آن را به این شیوه افشا و برملا کند در جامعه هیچ امنیتی وجود نخواهد داشت."

در حالیکه انتصابی بودن مسئولین مختلف دانشگاه باعث شده است که نهادهای مختلف دانشگاه در قبضه حامیان دولت قرار بگیرد و آنان از طرق مختلف مثل کمیته های انضباطی و انواع تهدیدها به دانشجویان فشار وارد سازند. و در حالیکه مشابه حادثه دانشگاه زنجان پیش از این در دانشگاه های رازی کرمانشاه و سهند تبریز نیز اتفاق افتاده است و هیچ گاه مسئولین قوه قضائیه یا دادستانی در مقابل این ظلم ها به دانشجویان اقدامی نکردند، دادستان زنجان خواستار عدم اعتراض دانشجویان و ارجاع مسائل به مراجع ذیصلاح شد. گلمحمدی گفت: "ما از همه انتظار داریم در صورت اطلاع از هر نوع بزه یا خطایی آن را به مراجع قانونی اطلاع دهند تا از بروز چنین مسائلی جلوگیری شود."

همچننی دادستان زنجان اشاره ای به این مساله نکرد که در حالیکه صدها نفر از دانشجویان به دلایل واهی توسط کمیته های انضباطی از تحصیل محروم شده اند و ده ها دانشجوی بیگناه دیگر روانه زندان شده و در آن جا به گفته خودشان به شدت شکنجه شده اند، چرا هیچ گاه هیچ واکنشی از سوی این مسئولین برای احقاق حقوق دانشجویان انجام نشده است و چرا دادگاهی مبنی بر رسیدی به شکنجه دانشجویان به صورت علنی برگزار نشده است تا صحت گفته آنان سنجیده شود و یا چرا دادگاه محاکمه دانشجویان همیشه به صورت غیر علنی برگزار می شود .

گلمحمدی همچنین بدون توجه به اصل موضوع که فساد اخلاقی یکی از مدیران انتصابی دولت می باشد، اعتراضات دانشجویان را باعث "ضرر به شهر و استان زنجان" دانست و گفت: "چنین برنامههایی موجب ناامنی اقتصادی و اجتماعی میشود که ضرر آن به شهر، استان و در نتیجه به کشور است."

لازم به ذکر است رئیس دانشگاه زنجان با حضور در جمع دانشجویان ضمن پذیرش صحت رسوایی اخلاقی معاونش از دانشجویان به سبب انتصاب افراد فاسد در دانشگاه رسما عذرخواهی کرده بود.
گفتنی است وزیر علوم در آغاز به کار دولت جدید با مخالفت با تعیین مسئولان دانشگاه توسط هیات علمی همان دانشگاه گفته بود که خود مسئولان دانشگاه را انتخاب خواهد کرد و خود پاسخگوی عملکرد آنان خواهد بود.

حسن مددی دانشگاه زنجان استاد ادبیات کلیپ تعرض دانشجو تحصن  اخبار جدید zanjan university fight


ارسال شده در

[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[حمید زبل82 | لینک ]
نوشته های پیشین ...